No image

Ako hodnotíš svoju premiérovú sezónu v drese CAPITOL?

Začiatok sezóny sme mali ťažký, keďže sme do sezóny vstupovali so šiestimi hráčmi, ale postupne sme káder dopĺňali o ďalších hráčov a vytvorili sme veľmi silný kolektív. Ten sa naplno prejavil v play-off a dokázali sme celú súťaž vyhrať, takže za mňa 100% sezóna.

Naplnil klub tvoje očakávania po tvojom angažovaní?

Očakávania som po pravde  nemal žiadne, 😀 pretože keď som sa opýtal pána Szaba na mená mojich spoluhráčov prvýkrát, tak som nedostal žiadnu odpoveď, lebo som bol vlastne prvý, ktorý tam mal hrať s určitosťou. Ale čo sa týka podmienok, tak jednoznačne najlepšie lebo Capitol je prvý klub, v ktorom som sa nemusel o nič starať a práve naopak bolo výborne postarané o nás ako hráčov.

Aké sú tvoje očakávania od ďalšej sezóny v 1. lige?

Tak očakávania sú samozrejme najvyššie, každý by chcel byť na konci sezóny víťaz, no bude to veľmi ťažká a dlhá cesta. Prvú ligu som si už jednu sezónu zahral a určite to bude náročnejšie ako 2.liga v Bratislave.

Každý by chcel byť na konci sezóny víťaz, no bude to veľmi ťažká a dlhá cesta.

Ako tráviš čas po sezóne? Oddychuješ, alebo sa pripravuješ individuálne kým sa nezačnú spoločné tréningy?

Tak v aktuálnej situácii je to náročné čo sa týka priamo florbalu, pretože nemám žiadne tréningy s hokejkou ale pevne verím že sa to už čoskoro dá všetko do poriadku. Keďže chodím do práce od pondelka do piatku, tak oddychovanie je pre mňa víkend s kamarátmi s ktorými chodím bicyklovať alebo si zacvičiť. 

Je niečo čo by sa malo v klube zmeniť, prípadne upraviť, aby bol tím konkurencie schopný v 1. lige?

Tak čo sa týka hry, tak v prvej lige budeme potrebovať určite nejaký tréning, kde príde každý jeden hráč a budeme si môcť niečo nacvičiť a na druhej strane očakávam, že sa k nám pridajú nejaký šikovní hráči. 

Related Post

Leave us a reply