No image

Ako hodnotíš svoju premiérovú sezónu v drese CAPITOL?

Premiérová sezóna dopadla z môjho pohľadu zo všetkých strán vynikajúco. Či už sa bavíme o tých mojich výkonoch či o takzvanej chémii na ihrisku alebo dobrej párty v šatni. Myslím, že sa nám podarilo všetko naplniť hneď v prvej sezóne, čo považujem za veľmi pozitívne.

Naplnil klub tvoje očakávania po tvojom angažovaní?

Na otázku, či klub naplnil moje očakávania po tejto sezóne odpovedám že nie, pretože on ich ďaleko prekonal. Nemôžem povedať ani jedno slovo, ktorým by som sa mohol sťažovať a som maximálne spokojný, že som sa dostal do takýchto podmienok, ktoré sú skvelé.

Aké sú tvoje očakávania od ďalšej sezóny v 1. lige?

Moje očakávania v prvej lige sú také, že do všetkého pôjdem s tým že, chcem víťaziť. Čiže určite je to boj o prvé miesto, aj keď to bude oveľa ťažšie ako v 2. lige v Bratislave. Myslím si ale, že s takým tímom, doplneným možno o pár hráčov, iné ambície ani mať nemôžeme. A moje osobné ambície sú také,  aby som hral čo najlepšie a aby som bol platným hráčom na ihrisku aj mimo neho.

Klub moje očakávania nenaplnil, ale ďaleko ich prekonal.

Ako tráviš čas po sezóne? Oddychuješ, alebo sa pripravuješ individuálne kým sa nezačnú spoločné tréningy?

Momentálne počas karantény som si našiel cestu k bicyklu, na ktorom pravidelne krúžim okolo Zemplínskej Šíravy a takisto nezabúdam ani na bežeckú/atletickú pripravenosť na ktorej pracujem aj z dôvodu, že to odo mňa moja škola vyžaduje. V neposlednom rade pracujem aj na psychickej stránke resp. koncentrácii na tenisových zápasoch s mojimi kamarátmi.

Je niečo čo by sa malo v klube zmeniť, prípadne upraviť, aby bol tím konkurencie schopný v 1. lige?

Z môjho osobného pohľadu jediná vec, ktorá by sa s mala zmeniť do ďalšej sezóny je lepšia účasť a vyššia intenzita spoločných tréningov. Takisto by bolo vhodné doplniť káder o pár skúsených hráčov, ktorí by zvýšili už aj tak vysokú kvalitu nášho mužstva.

Related Post

Leave us a reply