No image

Ako hodnotíš svoju premiérovú sezónu v drese CAPITOL?

Myslím, že sezóna sa dá hodnotiť ako úspešná, keďže klub hneď pri svojom vzniku avizoval ambíciu vyhrať 2. ligu v BA regióne, čo sa podarilo naplniť hneď v prvej sezóne. Som rád, že som mohol byť súčasťou skvelej partie a tímu ľudí, ktorí chceli od začiatku víťaziť.

Naplnil klub tvoje očakávania po tvojom angažovaní?

Určite naplnil, keďže klub hneď na začiatku bez váhania uhradil čiastku za môj prestup z môjho bývalého klubu a od začiatku bolo avizované, že sa neplatí žiadne členské za sezónu. Povedal by som, že klub prekonal moje očakávania, nakoľko bolo počas celej sezóny o hráčov veľmi dobre postarané nielen počas zápasov ale aj tréningov, plus každý hráč dostal možnosť obdržať halovú obuv od jedného zo sponzorov.

Aké sú tvoje očakávania od ďalšej sezóny v 1. lige?

Dúfam, že aj v budúcej sezóne sa vytvorí skvelá partia nielen hráčov, ale aj ľudí okolo fungovania klubu a podarí sa nám vyhrať titul aj v 1.lige, aj keď tento cieľ bude nesmierne náročný.

Ako tráviš čas po sezóne? Oddychuješ, alebo sa pripravuješ individuálne kým sa nezačnú spoločné tréningy?

Keďže podmienky na športovú činnosť sú v súčasnosti dosť obmedzené, snažím sa cvičiť individuálne doma aj s mojou priateľkou aspoň 3x do týždňa, plus chodíme spolu na prechádzky a chceme sa začať spoločne venovať bicyklovaniu.

Dúfam že v 1. lige uspejeme, ale bude to nesmierne náročné.

Je niečo čo by sa malo v klube zmeniť, prípadne upraviť, aby bol tím konkurencie schopný v 1. lige?

Určite účasť a úroveň tréningov, nakoľko 1. liga je jednoznačne kvalitnejšia súťaž a mne osobne chýbalo už počas tejto sezóny viac cvičení so zameraním na rozličné herné situácie a celkovo tréningový drill.

Podobné články

Leave us a reply