No image

Ako hodnotíš svoju premiérovú sezónu v drese CAPITOL?

Premiérova sezóna bola veľmi úspešná, keď sme s prehľadom ovládli základnú časť a následne sme vybojovali víťazstvo aj v play-off, ktoré sa rodilo o niečo ťažšie najme v semifinále proti Snipers. Veľkým pozitívom bol rozhodne tímový duch a dobrá nálada počas celej sezóny.

Naplnil klub tvoje očakávania po tvojom angažovaní?

Vzhľadom na športovú úroveň, stanovené ciele a ponúknuté podmienky klub moje očakávania naplnil. Oceňujem, že všetko čo bolo komunikované zo strany klubu bolo naplnené.

Aké sú tvoje očakávania od ďalšej sezóny v 1. lige?

Moje očakávanie od najbližšej sezóny je, že sa klub hráčsky posilní a budeme bojovať v play-off o postup do MEX. M1 je predsa len iná súťaž ako regionálna M2. Mam z nej skúsenosti ešte ako hráč Grasshoppers a tak viem, že nebude jednoduché obstáť v tejto konkurencii.

Veľkým pozitívom bol tímový duch a dobrá nálada počas celej sezóny.

Ako tráviš čas po sezóne? Oddychuješ, alebo sa pripravuješ individuálne kým sa nezačnú spoločné tréningy?

Čas po sezóne som samozrejme využil aj na oddych, ale uz sa individuálne pripravujem. Pravidelne doma cvičím a chodievam behať, ale už sa teším kedy opäť začnú spoločne tréningy na novú sezónu.

Je niečo čo by sa malo v klube zmeniť, prípadne upraviť, aby bol tím konkurencie schopný v 1. lige?

Myslím si, že bude nevyhnutné viac trénovať. Na jednej strane budeme musieť byt lepšie pripravený fyzicky, keďže viacero tímov v M1 praktizuje fyzický, behavý štýl. Na druhej strane budeme musieť viac času na tréningoch venovať nácviku rôznych herných situácii, činnostiam jednotlivca a taktike, pretože to budú aspekty, ktoré nám budú vyhrávať zápasy. Okrem tréningov, ako som už spomenul vyššie by bolo vhodné doplniť káder o nových hráčov, aby bol dostatočne široký.

Podobné články

Leave us a reply