No image

Ako hodnotíš svoju premiérovú sezónu v drese CAPITOL?

Sezónu v Capitole hodnotím až nadmieru pozitívne. Mali sme vytvorené kvalitné podmienky, taktiež naše výsledky v základnej časti to všetko odzrkadľovali. Vyhrávali sme mnoho zápasov dosť vysokým rozdielom, čo som osobne veľmi nečakal, že nám to pôjde až tak excelentne, keďže prvé dva zápasy ligy sme absolvovali v počte tuším 7+1. No postupom času sa do play-off vytvoril veľmi dobrý tím, prišli nový hráči, na čom má zásluhu hlavne naše vedenie.

Naplnil klub tvoje očakávania po tvojom angažovaní?

Áno, očakávania boli do bodky naplnené. Tak ako som spomínal vyššie, boli vytvorené kvalitné podmienky, všetko v klube fungovalo tak, ako to bolo dohodnuté na začiatku. A keďže nepochádzame ani ja ani Matúš Poliak z Bratislavy, tak nám bolo poskytnuté adekvátne ubytovanie počas víkendu v Bratislave za čo sme boli nesmierne radi. Vďaka patrí tým ľuďom, ktorí sa pustili do toho a vybudovali konkurenčne schopný tím aj vo vyššej lige na Slovensku.

Aké sú tvoje očakávania od ďalšej sezóny v 1. lige?

Osobne si myslím, že tím by potreboval posilniť na všetkých hráčskych postoch aby bol konkurencie schopný. 1. liga je úplne iná a rozdielna súťaž ako bola doterajšia liga. Určite by sme potrebovali mať širší káder, keďže 1. liga sa už hrá po celom Slovensku a pokojne sa môže stať, že mnoho hráčov bude mať iné, neodkladné povinnosti, či už práca, študijné povinnosti alebo rôzne zranenia či choroby.

Vyhrávali sme mnoho zápasov dosť vysokým rozdielom.

Ako tráviš čas po sezóne? Oddychuješ, alebo sa pripravuješ individuálne kým sa nezačnú spoločné tréningy?

Zo začiatku to bol skôr pasívny oddych, väčšinu času som trávil pri hernej konzole a venoval aj viac času školským veciam. No postupom času, ak sa už otvorili vonkajšie športoviská, tak chodíme prevažne s kamarátmi na naše ihrisko, ktoré máme na sídlisku aby sme si aspoň trošku zašportovali spoločne.

Je niečo čo by sa malo v klube zmeniť, prípadne upraviť, aby bol tím konkurencie schopný v 1. lige?

Tak ako som spomínal, skúsil by som osloviť nejakých potencionálnych hráčov a posilniť, resp. pracovať so širším kádrom v nasledujúcej sezóne ale to už je na úlohe nášho manažmentu, že aké posily sa im podarí dotiahnuť. Ale určite by som bol rád, ak by naša súpiska obsahovala viac hráčov ako to bolo doteraz.

Related Post

Leave us a reply