No image

Ako hodnotíš svoju premiérovú sezónu v drese CAPITOL?

Z klubového pohľadu na výbornú. Čo sme si pred začiatkom historicky prvej sezóny Capitol-u vo vedení klubu stanovili, to sme dosiahli. Z môjho osobného na chválitebnú. Občas som mohol aj lepšie ( zachytať ). :-))

Naplnil klub tvoje očakávania po tvojom angažovaní?

Na túto otázku sa mi veľmi ťažko odpovedá, nakoľko som spoluzakladateľ klubu. To, že som si počas svojej hráčskej kariéry prešiel každou ligou na Slovensku a tiež viacerými klubmi, mi dalo veľmi veľa odpovedí na otázky, ktoré sme riešili počas určovania vízie či spôsobe, akým chceme, aby CAPITOL Floorball Team fungoval. Preto aj ako hráč som mal tie najvyššie očakávania, ktoré sa do bodky naplnili.

Aké sú tvoje očakávania od ďalšej sezóny v 1. lige?

Ak niečo robím, snažím sa to robiť vždy naplno. Preto sú moje očakávania opäť tie najvyššie. Nebudem tajiť ambíciu postúpiť v ďalšej sezóne opäť o ligu vyššie, aj keď to bude určite ťažké. Ak sa v CAPITOL-e zachová tá správna „chémia“, ktorá tento rok fungovala dokonale, budú to mať súperi s nami ťažké.

Nebudem tajiť ambíciu postúpiť v ďalšej sezóne opäť o ligu vyššie.

Ako tráviš čas po sezóne? Oddychuješ, alebo sa pripravuješ individuálne kým sa nezačnú spoločné tréningy?

Mám svoje tempo, na ktoré som sa počas posledných rokov naučil a súčasný „chill mode“ mi popravde nerobí príliš dobre. Poväčšine času pracujem a doháňam veci, na ktoré počas posledných mesiacov nebol čas. Veľmi sa však teším na to, keď budem opäť môcť zobrať florbalku do rúk.

Je niečo čo by sa malo v klube zmeniť, prípadne upraviť, aby bol tím konkurencie schopný v 1. lige?

Nenazval by som ich zmenami, ale určite niektoré vylepšenia prídu. Veci, ktoré fungujú, meniť netreba, treba ich len zdokonaliť a pozerať sa v širšom horizonte na strategické ciele a plány klubu. Nakoľko som aj vo vedení klubu, o konkrétnych veciach sa zatiaľ vyjadrovať nebudem. Určite budeme na webovej stránke a sociálnych sieťach všetky dôležité informácie publikovať. Stačí nás pravidelne sledovať. 🙂

Related Post

Leave us a reply